Dzień Dziecka

2 czerwca w naszym przedszkolu świętowaliśmy obchody Dnia Dziecka. W tym dniu nasi przedszkolacy przebrali się za swoje ulubione postacie i wspólnie tańczyli, bawili się oraz uczestniczyli w konkursach na Wielkim Balu Dzieci. Uśmiech nie znikał nikomu z twarzy. Na przedszkolaków czekała niespodzianka - tego dnia w przedszkolu nie zabrakło słodkości oraz upominków dla naszych kochanych dzieciaków!

Następnego dnia, 3 czerwca w ramach dalszych obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka wszystkie przedszkolaki były na wycieczce w kinoteatrze Adria na przedstawieniu teatralnym pt. ,,Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Dzieci były zachwycone spektaklem, szczególnie zwierzętami, których na scenie było bardzo dużo. Wspaniała scenografia oraz efekty specjalne zachwyciły nie tylko najmłodszych.