Zakończenie roku szkolnego - "Motyle"

,,Żegnaj przedszkole kochane, nadeszła chwila rozstania, serce tak mocno uderza, łza jakaś oczy zasłania…”- słowa piosenki dokładnie odzwierciedlają tok uroczystości zakończenia roku szkolnego, która odbyła się 25 czerwca br. w grupie "Motyle".  Uroczysty polonez powitał zebranych gości. Przedszkolaki recytowały i śpiewały pięknie po polsku i po angielsku, co wzruszało zebranych gości do łez. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy oraz pamiątkowe książki. Nauczycielki i pani dyrektor podziękowały przewodniczącej Rady Rodziców p. Agnieszce Remlinger oraz wszystkim rodzicom z grupy za współpracę i aktywne uczestnictwo w życiu naszej placówki. Po oficjalnej części uroczystości rodzice przygotowali pyszny poczęstunek. We wrześniu dzieci z grupy ,,Motyle” zasilą ,,szeregi szkolne”. Życzymy im powodzenia!