Konkurs plastyczny „NISKA EMISJA...”

„NISKA EMISJA  -  TO PRZEDSZKOLAKA MISJA”
W związku z realizowanym w czerwcu tematem kompleksowym, w naszym przedszkolu zainicjowano konkurs plastyczny dot. ochrony środowiska. Do udziału zaproszono rodziców wraz z dziećmi. Wykonane prace bardzo trafnie ukazały znajomość tematu ochrony środowiska oraz problemu zanieczyszczenia powietrza i emisji dymów do atmosfery. Autorzy prac plastycznych przedstawili w ciekawy sposób prawidłowe i nieprawidłowe zachowania ludzi odnoszące się do ochrony środowiska naturalnego i alternatywnych źródeł energii. Każda praca została wyeksponowana na wystawie w przedszkolu a autorzy nagrodzeni. Gratulujemy dzieciom i rodzicom znakomitych pomysłów w myśl hasła konkursu: ,,Emisja- nasza misja już od przedszkola” .