Wizyta naszych partnerów w Bydgoszczy

Od 12 – 17 września br. do Bydgoszczy przylecieli nasi partnerzy z projektu Comenius. Nasz kraj i miasto odwiedziły nauczycielki z Hiszpanii, Estonii, Litwy oraz Turcji. W czasie pobytu odbyło się wiele spotkań dotyczących realizacji projektu „Odkrywanie świata…”. Ponadto goście zwiedzali nasze przedszkole, uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych oraz wzięli udział w zajęciach kynoterapii. Partnerzy oraz nasi nauczyciele uczestniczyli w konferencji dotyczącej archeologii oraz oglądali zajęcia dla dzieci z tej dziedziny, które prowadziła Maria Ruiz del Arbol. Goście oprócz bydgoskich zabytków, Muzeum Archeologicznego i rejsu statkiem po Brdzie zwiedzali także Biskupin, Kruszwicę oraz Inowrocław. Wizyta w naszym kraju bardzo im się podobała, a i dla naszych przedszkolaków było to nowe, niecodzienne doświadczenie.