Święto Pieczonego Ziemniaka gr. "Motyle"

Piękna, złota, polska jesień zachęca nas do częstych zabaw na świeżym powietrzu. 10 października w grupie "Motyle" odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka - na działce u rodziców Joachima Mątewskiego. Przedszkolacy oraz ich rodzice brali udział we wspólnych zabawach z chustą animacyjną oraz w „ziemniaczanych konkurencjach” - gdzie mogli wykazać się sprawnością, szybkością czy zwinnością. Były też pieczone kiełbaski oraz ziemniaczki wybierane prosto z ogniska. Rodzice przedstawili inscenizację wiersza „Rzepka” Tuwima - w której ujawnili swoje aktorskie talenty. Na zakończenie imprezy rodzice Joachima przygotowali wielką niespodziankę -Taniec z ogniem. To przesympatyczne spotkanie na długo zapadnie w naszej pamięci. Bardzo dziękujemy państwu Mątewskim za udostępnienie nam swojej działki oraz miłą gościnę!!!