Baśń muzyczna "W krainie krasnali"- ADRIA

28 października br. strsze grupy przedszkolne pojechały na wycieczkę do kinoteratru Adria, by obejrzeć baśń muzyczną pt. "W krainie krasnali". Specjalna scenografia przeniosła przedszkolaków do lasu, w którym mieszkały znane wszystkim postacie z bajek: misie, króliki czy czarownice,a skrzat Chałabała wpadł w panikę - okazało się, że nie ma bajek. Złodziejem bajek był Troll Szczerbol. Tak zaczęła się baśń muzyczna. Dwa wesołe króliczki  wspólnie ze skrzatem Chałabałą zaprosiły dzieci zebrane na widowni do napisania nowej bajki i do poznania leśnej tajemnicy. Wesołe piosenki i śmiech dzieci rozbrzmiewały na sali podczas przedstawienia. Po obejrzeniu spektaklu zorganizowano losowanie nagród - w którym udział wzięły wszystkie dzieci - niektórym naszym przedszkolakom również udało się zdobyć nagrody! Szczęśliwcom gratulujemy!