Gr. "Jeżyki" na wycieczce w sklepie

2 marca w ramach zajęć edukacyjnych dzieci z grupy ,,Jeżyki” były na wycieczce w dyskoncie ,,CZERWONA TOREBKA” przy ul.Stawowej. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu personelu przedszkolaki oglądały nie tylko stoiska i ogólnodostępne wyposażenie sklepu, ale również jego zaplecze, gdzie poznały  m.in.urządzenia ułatwiające pracę pań ekspedientek. Miały też okazję zamienić się na chwilę w sprzedawców – naklejały metki na wybrane towary oraz obsługiwały kasę. To było wspaniałe doświadczenie! Dzięki tej wycieczce dzieci wzbogaciły swoją wiedzę o funkcjonowaniu sklepów, poznały nowe pojęcia oraz utrwaliły zasady zachowania w miejscach użyteczności publicznej.

Serdecznie dziękujemy personelowi dyskontu za bardzo miłe przyjęcie oraz niespodzianki:

Pani Natalii Choinskiej
Pani Basi
Pani Izabeli
Pani Karolinie