Rozdanie Bydgoskich Grantów Oświatowych

W dniu 26.03.2015r. w Pałacu Młodzieży odbyło się uroczyste rozdanie Bydgoskich Grantów Oświatowych. Nasze przedszkole zostało poproszone o podzielenie się dobrymi praktykami pedagogicznymi. W ramach tych działań mgr Marta Arndt przedstawiła prezentację „Odkrywanie świata. Zabawy badawcze i eksperymenty w Przedszkolu nr 34”, a dzieci z grupy "Biedronki" zaprezentowały swoje umiejętności badawcze i eksperymenty z zakresu Magnetyzmu. Wykorzystane podczas występów umiejętności dzieci nabyły w trakcie realizacji programu Comenius Socrates „Discovering the World”. Nasi „Mali Odkrywcy”doskonale reprezentowali przedszkole. Otrzymaliśmy Grant „Kufer małego odkrywcy – mobilne laboratorium”.

Na stronie fundacji CSIC pojawiła się informacja o naszym występie oraz filmik - oto link: http://www.csicenlaescuela.csic.es/proyectos/magnetismo/experiencias/pol...