Przedstawienie teatru Magma - "Ważne numery"

22 kwietnia br. w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów teatru MAG-MA z przedstawieniem pt. „Ważne numery”. Do wspólnej zabawy wszystkie dzieci zaprosili główni bohaterowie przedstawienia - pani Cebulowa, właścicielka straganu warzywno-kwiatowego i pan policjant Ignacy. Wraz z profesjonalnymi aktorami na scenie zagrali również nasi przedszkolacy wcielając się w role pracowników ważnych służb użyteczności publicznej. Była zatem ekipa sprzątająca, strażacy, policjanci, straż miejska i oczywiście pogotowie ratunkowe. Zabawne sytuacje pokazały dzieciom sposób postępowania oraz jak ważna jest znajomość numerów alarmowych i do kogo można zwrócić się o pomoc w przypadku zagrożenia i różnych sytuacji. Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie. Występ dużych i małych aktorów został nagrodzony przez widzów gorącymi brawami.