Konkurs matematyczny „Mądre główki”

W dniu 06.05.2015 r. przedszkolaki z najstarszych grup: „ Motyle” : Natalia, Bartek oraz „Pszczółki”: Marysia i Kuba wzięły udział w konkursie matematyczno – przyrodniczym pt. „Mądre główki” zorganizowanym w Przedszkolu nr 70 „Stokrotka”. Naszemu zespołowi towarzyszyła silna grupa kibiców, która okrzykami zagrzewała kolegów do działania. Gościem honorowym w jury była dyrektor naszego przedszkola p. Ewa Tomasik.

Dzieci zaprezentowały na najwyższym poziomie swoje umiejętności z zakresu: orientacji w przestrzeni, klasyfikowania zbiorów, liczenia, stosowania liczebników porządkowych, różnicowania figur geometrycznych oraz wiedzę dotyczącą zjawiska tonięcia i utrzymywania się różnych przedmiotów na wodzie. Wszystkie zadania nasze przedszkolaki wykonały śpiewająco, zdobywając maksymalną ilość punktów. W nagrodę otrzymały dyplomy i upominki. Wszystkim naszym laureatom serdecznie gratulujemy!!!