Zakończenie roku szkolnego "Biedronki"


„Już koniec lat beztroskich,
nauki nadszedł czas,
lecz pamięć o przedszkolu,
niech żyje zawsze w Was.”
 
15.06.15r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w grupie ,,Biedronki”. Rodzice przygotowali wspaniałą imprezę plenerową w gospodarstwie agroturystycznym „Olszynki” w Gądeczu z wieloma niespodziankami dla swoich dzieci, jak również dla zaproszonych pań. Występ rodziców, którzy wcielili się w role znanych bohaterów z filmów i reklam zaskoczył wszystkich. Było bardzo wesoło!!! Dzieci również pożegnały się z przedszkolem, przedstawiając krótki program artystyczny w języku polskim oraz angielskim. Z rąk Pani Dyrektor i wychowawczyń dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki.  Dzieci wspólnie z rodzicami podziękowały paniom za wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniale spędzone w Przedszkolu trzy lata, a Rodzicom za duże zaangażowanie i poświęcony czas. Piękna pogoda i rodzinna atmosfera udzieliła się wszystkim. Trzymamy za Was kciuki. POWODZENIA W SZKOLE !!!