Święto grupy "Wiewiórki"

6 października br. na terenie naszego ogrodu przedszkolnego odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców i dzieci z grupy „Wiewiórki”. Pomimo jesiennej aury przedszkolaki mogły wesoło spędzić czas na świeżym powietrzu.
W trakcie spotkania maluchy wraz ze swoimi najbliższymi czynnie uczestniczyli w zabawach integracyjnych oraz muzyczno - ruchowych. Wszyscy wykazali się dużą sprawnością, poczuciem rytmu i umiejętnościami tanecznymi, a przede wszystkim ogromnym poczuciem humoru. Niesamowitą frajdą było wspólne przygotowanie ogniska oraz samodzielne pieczenie chrupiących kiełbasek. Apetyt dopisywał wszystkim i gorące kiełbaski znikały w mig.Wspólne świętowanie upłynęło w przemiłej atmosferze i dostarczyło wiele radości zarówno dzieciom jak i rodzicom. Ten dzień z pewnością wszystkim zostanie na długo w pamięci!