Pasowanie na przedszkolaka - gr. "Pszczółki"

20 października w grupie "Pszczółki" odbyła się doniosła uroczystość - Pasowanie na Przedszkolaka. Maluchy zaprezentowały bardzo ciekawy program artystyczny, który wytrwale przygotowywały pod bacznym okiem wychowawczyni grupy – pani Wiesi. Przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, grały na instrumentach muzycznych i tańczyły. Perfekcyjnie opanowały powierzone im role. Były uśmiechnięte, chętnie prezentowały się na scenie. Wesołą i miłą atmosferę podkreślały również ich kolorowe stroje oraz ciekawa scenografia. Pani Dyrektor Ewa Tomasik wielkim czarodziejskim ołówkiem pasowała każdego przedszkolaka. Dzieci ślubowały, że będą przestrzegać zasad obowiązujących w przedszkolu i używać zwrotów grzecznościowych na co dzień. Na zakończenie wszystkie dzieci zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i znaczkami przedszkolaka. Rodzice z dumą i wzruszeniem przyglądali się występom swoich pociech, dla których był to pierwszy występ przed tak dużą publicznością.