Pasowanie na przedszkolaka - gr. "Żabki"

28 października 2015r. dzieci w grupie  „ŻABKI” miały swoje wielkie święto „PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”. Mali adepci zaprezentowali przed rodzicami swoje umiejętności wokalne, muzyczne i taneczne zarówno w języku polskim, jak i angielskim - za co otrzymali gorące brawa. Po części artystycznej i złożeniu przyrzeczenia, Pani dyrektor za pomocą magicznego ołówka uroczyście pasowała dzieci na pełnoprawnych przedszkolaków. Każdy nowo pasowany maluch otrzymał pamiątkowy dyplom i odznakę przedszkolaka. Dzieci były bardzo przejęte a rodzice dumni i wzruszeni oglądając swoje pociechy w nowej roli.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w naszym przedszkolu, wesołych zabaw w gronie rówieśników oraz rozwijania swoich pasji i zdolności poprzez zaspokajanie dziecięcej ciekawości podczas odkrywania i poznawania otaczającego je świata.