Mikołajki

4 grudnia z okazji "Mikołajek" w naszym przedszkolu czekało mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Od samego rana dzieci witał Święty Mikołaj. Przedszkolaki prezentowały się bardzo okazale w mikołajkowych czapkach z wyszytym swoim imieniem. Kolejną atrakcją tego dnia była wycieczka do kinoteatru ADRIA  na przedstawienie w formie baśni muzycznej pt. „Mikołaj spełnia sny” w wykonaniu aktorów teatru z Łodzi. Była to opowieść o przygodach dwóch figlarnych skrzatów Mańka i Gucia oraz renifera Rudolfa. Przygotowania do świąt niespodziewanie zakłóciła wiadomość o zniknięciu Świętego Mikołaja. Odnaleziony list naprowadził na jego ślady i renifer Rudolf z pomocą Dzwoneczka oraz dzieci odnaleźli Świętego Mikołaja. Oczywiście Mikołaj nie zapomniał o dzieciach i dla wszystkich miał upominek - „magiczny długopis” za pomocą którego można napisać albo narysować do Niego list z prośbą o prezent. W tym dniu w przedszkolu było również wiele zabaw tanecznych czy plastycznych związanych z Mikołajem.

Życzymy wszystkim dzieciom magicznych Świąt i wymarzonych prezentów pod choinką!

Pamiętajcie: Raz, dwa, trzy Mikołaj spełnia sny!!!