KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW 14.01.2010 r .

Jak każdego roku, zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci zaprezentowały się w strojach swoich ulubionych postaci. Były wróżki, królewny, rycerze, piraci … i wiele innych bohaterów bajek. W szampańskich nastrojach dzieci bawiły się przy ulubionych przebojach, nikt nie podpierał ścian. Zabawę uatrakcyjniały konkursy z nagrodami. Najbardziej podobały się: taniec z krzesełkami i na gazecie, pląsy z balonami oraz konkurs-bieg w workach. Wszyscy przedszkolacy, którzy zaprezentowali na balu wykonane na konkurs kotyliony zostali nagrodzeni brawami i słodkim upominkiem. Gratulujemy !!! Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości i mile spędzonych chwil. Szkoda, że następny bal dopiero za rok….