Wigilijne spotkania

Coroczną tradycją w naszym przedszkolu są w grudniu grupowe wigilie z udziałem rodziców. Spotkania wigilijne są bardzo uroczyste i pełne świątecznego nastroju połączone z tradycją wspólnego śpiewania kolęd i dzielenia się opłatkiem. W tym roku wigilie przedszkolne miały zróżnicowany charakter: od jasełek poprzez formę muzyczno-taneczną  oraz warsztaty połączone z dekorowaniem świątecznych pierników. Dzieci w pięknych przebraniach zaprezentowały przed licznie zgromadzoną publicznością swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne w języku polskim oraz w języku angielskim. Rodzice byli bardzo wzruszeni oglądając występy swoich pociech.
 

Przyjmijcie od nas szczere życzenie,
Niechaj się spełnią Wasze marzenia,
Niech radość ta świąteczna trafi w każdy kąt,
A my Wam życzymy WESOŁYCH  ŚWIĄT !!!

 

GRUPA "ŻABKI"

GRUPA"WIEWIÓRKI"

GRUPA "PSZCZÓŁKI"

GRUPA "JEŻYKI"

GRUPA "MOTYLE"

GRUPA "BIEDRONKI"