Przedstawienie świąteczne teatru MA-GMA

Okres przedświąteczny, to dla wszystkich dzieci przede wszystkim czas oczekiwania na niezwykłego gościa  - ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. 22 grudnia kolejny już raz odwiedzili nasze przedszkole aktorzy teatru MAG-MA z przedstawieniem świątecznym o Świętym Mikołaju. Przedszkolaki bardzo spontanicznie reagowały na proponowane zabawy,  chętnie biorąc w nich udział. Wspólnie z panią Małgorzatą - żoną Mikołaja i Wesołą Choinką przygotowały dla Świętego Mikołaja jego ulubioną pizzę. Pani Małgorzata przypomniała dzieciom jakie to czarodziejskie słowa każdy powinien znać i stosować, które świadczą o naszej kulturze i dobrym wychowaniu, aby nie zachowywać się jak pewna kwoka z wiersza Brzechwy. Wspaniałym malarzem okazał się Szymon, który bez użycia pędzla „namalował” portret Świętego Mikołaja. Gdy w końcu pojawił się oczekiwany Święty Mikołaj  dzieci powitały go bardzo radośnie. Przedszkolaki obiecały, że będą grzeczne za co dobroduszny Mikołaj zostawił dla każdej grupy wspaniałe prezenty pod choinką. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju!!!

Życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom radosnych świąt pachnących piernikami i choinką oraz wymarzonych prezentów.