Konkurs Czytania Globalnego "Reading is fun"

18 maja 2016r. w naszym przedszkolu odbył się już po raz drugi Międzyprzedszkolny Konkurs Czytania Globalnego "Reading is fun" sprawdzający umiejętność czytania w języku angielskim. Nasze przedszkole odwiedzili reprezentanci z pięciu bydgoskich przedszkoli anglojęzycznych: nr 9, 28, 48, 80 oraz Niepublicznego Przedszkola "Tęczowa Kraina" w Niemczu. Dzieci zmagały się z rozmaitymi zadaniami wykazując się bardzo dużą wiedzą w zakresie czytania globalnego, ale również doskonałą znajomością języka angielskiego. Poziom był bardzo wyrównany, o wynikach końcowych zadecydował zaledwie jeden punkt - drużyna z naszego przedszkola, w składzie Lena i Aleksandra z grupy "Biedronki", wywalczyła 1 miejsce! Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz opiekunom za ogrom pracy włożony w przygotowanie swoich podopiecznych!